Rokas Giedraitis lemiamu metu smeigė tris tritaškius, iš viso per ketvirtąjį kėlinį pelnė 13 taškų bei padėjo savo komandai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nutraukti trijų nesėkmių seriją.

21 metų puolėjo vedama „Šiaulių“ (11-11) ekipa Kėdainiuose 92:80 (19:33, 31:15, 17:20, 25:12) po atkaklios kovos palaužė vietos „Nevėžio“ (8-14) komandą.

Trečiame kėlinyje šiauliečiai per dvi minutes surinko penkias komandines pražangas, o tuo pasinaudoję „Nevėžio“ žaidėjai surengė spurtą 14:2 bei persvėrė rezultatą (68:64, 29-ąją min.).

Paskutinį ketvirtį kėdainiečiai taip pat pradėjo sėkmingai – 6:2 (74:69), bet netrukus jų puolimas sustojo visiškai. „Šiauliai“ šovė į priekį 19:2 ir taip nulėmė mačo baigtį (88:76, 38-ąją min.).

Per šią atkarpą net tris tolimus šūvius į „Nevėžio“ krepšį smeigė Giedraitis, kuris ketvirtame kėlinyje surinko 13 iš savo 19 taškų.

Pirmąją tarpusavio akistatą Šiauliuose 81:77 po atkaklios kovos laimėjo taip pat Gedimino Petrausko auklėtiniai.

Kėdainių ekipai šiame mače negalėjo padėti Roto viruso kamuojamas puolėjas Povilas Butkevičius.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 23 (4/9 trit.), Valdas Dabkus 16 (7 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tauras Jogėla 12 (10 atk. kam., 0/4 trit.), Vidas Ginevičius 8.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 19, Travisas Leslie 17 (11 atk. kam.), Julius Jucikas 14, Derekas Needhamas 13, Modestas Kumpys 12, Chrisas Cooperis 9.

Kitas rungtynes šalies čempionate „Nevėžis“ žais kovo 4 d., kuomet namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus. Tuo tarpu „Šiauliai“ išvykų seriją pratęs susitikimu su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.