Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje keturiskart "Australian Open" nugalėtojas antroji pasaulio raketė 31-erių metų šveicaras Rogeris Federeris po 1 val. 53 min. trukusios kovos 6:4, 7:6 (7-4), 6:2 nugalėjo 22-ejų metų Kanados atstovą Milošą Raoničių (15).

Šveicarijos tenisininkas ketvirtfinalyje susitiks su aštuntąja pasaulio rakete 27-erių metų prancūzu Jo-Wilfriedu Tsonga, kuris 6:4, 3:6, 6:3, 6:2 įveikė dešimtąją vietą pasaulio reitinge užimantį 26-erių metų savo tėvynainį Richard Gasquet.

Olimpinis čempionas 25-erių metų britas Andy Murray, kuris pasaulio reitinge užima trečiąją vietą, be vargo 6:3, 6:1, 6:3 nugalėjo 28-erių metų prancūzą Gilles Simon (16).

2010 ir 2011 metų "Australian Open" turnyro finalininkas A. Murray ketvirtfinalyje žais su 25-erių metų prancūzu Jeremy Chardy (36). Pastarasis pirmadienį 5:7, 6:3, 6:2, 6:2 įveikė 28-erių metų italą Andreas Seppi (23).

Pirmadienį vykusių vienetų mačų rezultatai.

Moterys. 1/8 finalo

Viktorija Azarenka (Baltarusija, 1) - Jelena Vesnina (Rusija) 6:1, 6:1

Serena Williams (JAV, 3) - Marija Kirilenko (Rusija, 14) 6:2, 6:0

Svetlana Kuznecova (Rusija) - Caroline Wozniacki (Danija, 10) 6:2, 2:6, 7:5

Sloane Stephens (JAV, 29) - Bojana Jovanovski (Serbija) 6:1, 3:6, 7:5.

Vyrai. 1/8 finalo.

Roger Federer (Šveicarija, 2) - Miloš Raonič (Kanada, 13) 6:4, 7:6 (7-4), 6:2

Andy Murray (D. Britanija, 3) - Gilles Simon (Prancūzija, 14) 6:3, 6:1, 6:3

Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija, 7) - Richard Gasquet (Prancūzija, 9) 6:4, 3:6, 6:3, 6:2

Jeremy Chardy (Prancūzija) - Andreas Seppi (Italija, 21) 5:7, 6:3, 6:2, 6:2.