SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) sezoną pergalingai pradėjo Ramūno Butauto vadovaujama Rygos ASK ekipa, kuri penktadienį namuose 76:66 (19:13, 17:22, 19:18, 21:13) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Nors rungtynes dvitaškiu pradėjo valdas Dabkus, aikštės šeimininkai netrukus spurtavo 7:0 ir sužaidus keturias minutes ASK jau pirmavo 7:2. Nors po Beno Veikalo tolimo metimo komandas skyrė tik du taškai (7:9), ketvirčio pabaigą vėl sėkmingiau sužaidė Rygos klubas, kuris po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų persvarą - 19:13.

Vėliau aikštėje vyko atkakli kova. Nors ASK kelis kartus buvo pabėgusi į priekį, kovingai žaidę „Nevėžio“ krepšininkai ir vėl pavydavo varžovus. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Darius Šilinskis vienu baudos metimu sumažino kėdainiškių deficitą iki minimumo (54:55). Visgi ketvirčio viduryje ASK laimėjo atkarpą 10:3 ir po R.Marsho metimo įgijo dviženklį pranašumą - 72:61. Iki rungtynių pabaigos „Nevėžio“ krepšininkams nebepavyko panaikinti šio deficito ir ASK laimėjo rungtynes rezultatu 76:66.

ASK: R.March (11 atk. kam.) ir C.Brewer - po 15, B.Sundov 14... A.Mažutis 4 (19 min. dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/1, baudos 2/2, 2 rez. perd., 2 per. kam., 3 kl., 2 praž.)

„Nevėžis“: B.Veikalas 16 (7 atk. kam.), D.Šilinskis 13 (7 atk. kam.), Ž.Stankus ir V.Dabkus - po 12.