Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Kauno „Žalgiris“ (17 ir 0), savo aikštėje 83:62 (20:21, 16:15, 22:10, 25:16) įveikęs to paties miesto „Baltų“ (8 ir 10) komandą

Pirmasis savo taškų kraitį baudų metimais atidarė G.Žylė, čia pat šūviu iš toli atsakė M.Kuzminskas (3:1). Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus (7:7). D.Šalengai pataikius tritaškį „Žalgiris“ pirmavo 1 tašku, o po pirmojo ketvirčio vienu pirmavo „Baltai“ - 21:20.

Antrajame kėlinyje po V.Čižausko surengtos greitos atakos svečiai pirmavo jau 5 taškais (22:27). Vis dėlto T.Klimavičius pataikė tritaškį ir sumažino atsilikimą iki dviejų (25:27). T.Klimavičiui pelnius du taškus su pražanga žalgiriečiai išsiveržė į priekį (31:29). Prieš didžiąją pertrauką komandos išsiskyrė taikiai - 36:36.

Po pertraukos įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Žalgiris“ spurtavo 6:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (48:42). V.Lipkevičiui pataikius iš toli ir M.Kalniečiui pelnius dvitaškį šeimininkai pirmavo jau dešimčia taškų (55:45). Prieš lemiamą kėlinį „Baltai“ turėjo 12 taškų deficitą - 58:46.

M.Delašui pelnius 4 taškus paeiliui skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 18 taškų (64:46). J.Mačiuliui pataikius tritaškį jis sumenko iki penkiolikos (66:51). M.Kadzevičius metimu iš toli ištirpdė skirtumą iki 11 taškų (73:62), bet pakreipti mačo eigą to nepakako - pergalę rezultatu 83:62 iškovojo žalgiriečiai.

„Žalgiris“: M.Kuzminskas 18 (10 atk. kam.), T.Klimavičius 14 (6 atk. kam.), T.Delininkaitis ir D.Šalenga po 9, R.Javtokas 8 (7 atk. kam.), Mario Delašas 6.

„Baltai“: J.Mačiulis 22 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), E.Ulanovas 9, V.Čižauskas ir K.Vecvagaras po 7.