Pasaulio krepšinio čempionate I grupės rungtynėse Puerto Rikas (3/1) 102:97 17:12, 28:33, 24:29, 33:23) palaužė Dominikos Respubliką (3/1) ir įnešė dar daugiau sumaišties grupėje.

Puerto Rikas geriau pradėjo mačą, bet atitrūko antrajame ketvirtyje, kai laimėjo atkarpą 9:0 ir susikrovė 16 taškų pranašumą (37:21). Vis dėlto prabudę varžovai čia pat surengė spurtą ir dar iki pertraukos rezultatą išlygino 45:45.

Po didžiosios pertraukos Dominikos Respublika jau pirmavo 57:50. Vis dėlt lyg karuselės vykusiamče mače Puerto Rikas varžovus prisivijo 69:74.

Ketvirtajame kėlinyje Puerto Riko spurtavo 10:0, po kurio jie buvo priekyje 86:84. Laikinai varžovai vėl buvo išsiveržę į priekį, bet Puerto Rikas surengė dar vieną spurtą 7:0 ir galiausiai laimėjo mačą 102:97.

Puerto Rikas: Tremontas Watersas 37 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), George‘as Condittas 18 (7 atk. kam.), Jordanas Howardas 11 (5 rez. perd.), Isaiah Pineiro ir Christopheris Ortizas po 10.

Dominikos Respublika: Karlas-Anthony Townsas 39 (10 atk. kam., 38 naud. bal.), Andresas Felizas 22 (5 atk. kam., 8 rez. perd., 34 naud. bal.), Lesteris Quinonesas 13, Jeanas Montero 12.

Ši Puerto Riko pergalė įnešė dar daugiau sumaišties I grupėje. Dabar Italija, Puerto Rikas, Dominikos Respublika ir Serbija turi po 3 pergales ir 1 pralaimėjimą.