Prisvilęs Europos taurės debiutas – „Wolves“ klubas sutryptas Prancūzijoje

Vilniaus „Wolves“ klubas antradienio vakarą nesėkme debiutavo Europos lygoje. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai svečiuose net 78:105  (15:24, 25:24, 22:26, 16:31) buvo priversti pripažinti Paryžiaus „Paris“ komandos pranašumą.

Pirmieji į priekį įsiveržė aikštės šeimininkai (2:5), tačiau netrukus svečiai surengė spurtą 5-0 ir persvėrė rezultatą (7:5).

Tiesa, ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Šie kėlinį uždarė atkarpa 10-2 ir atsiplėšė nuo oponentų – 15:24.

Antrojo ketvirčio pradžia daug žadanti nebuvo.Svečiai iš Vilniaus toliau išliko duobėje, o skirtumas išaugo iki 15 taškų (18:33).

Tik baigiantis pirmajai susitikimo pusei K.Kemzūros auklėtiniams pavyko atsitiesti. Šie spurtu 7-0 sumažino deficitą iki vienaženklio (32:41). Nors aikštės šeimininkai vėl mėgino bėgti (37:48), bet Eigirdas Žukauskas tritaškiu išlaikė kovingą atstumą – 40:48.

Po didžiosios pertraukos perimti iniciatyvos „Wolves“ krepšininkams nepavyko. Prancūzijos klubas pelnė keturis taškus paeiliui ir atstatė dviženklį skirtumą (42:54). Trečiajame kėlinyje jis buvo padidėjęs iki 16 taškų (48:64).

Visgi, prieš lemiamą ketvirtį svečiai sugebėjo kiek aptirpdyti atsilikimą – 62:74.

Bet ketvirtajame kėlinyje dominavo jau tik prancūzai. „Wolves“ sustojo žaisti, o šeimininkai gana lengvai pelnydavo taškus ir skirtumas tik augo ir pasiekė net 30 taškų.

Kitas mačas „Wolves“ lauks namuose prieš Tel Avivo „Hapoel“.

„Paris“: T.J.Shortsas 20 (9 rez. perd.), Collinas Malcolmas 16, Mikaelis Jantunenas 12, Nadiras Hifi ir Denisas Gauthieris – po 11.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 14, Artūras Žagaras 10, Christianas Mekowulu ir Tre‘Shawnas Thurmanas – po 9.

Aišku Kemzūra ne, Rimas.Vilkams tikrai nepavyks.Čia panašu,kaip Žalgiriui vadovavo Romanovas.Tik čia Žiemelis.