Pergalių seriją Izraelio čempionate pratęsė Tel Avivo „Maccabi“ (12/3) krepšininkai. Eurolygos klubas svečiuose 85:70 (20:17, 29:17, 20:22, 16:14) įveikė Eilato „Hapoel“ (5/12) komandą ir nutraukė jos trijų paeiliui laimėtų rungtynių atkarpą.

Tel Avivo krepšininkams tai buvo aštuntas laimėtas mačas paeiliui šalies pirmenybėse.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Joshas Nebo (10 atk. kam., 28 n. b.), 18 pasižymėjo Jasielas Rivero (6/7 dvit., 9 atk. kam.), 13 pridėjo Johnas Dibartolomeo (3/4 trit.).

Tuo tarpu 7 taškus (1/9 dvit.) įmetęs Lorenzo Brownas atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

„Hapoel“ komandai 20 taškų surinko Elijah Stewartas (3/12 trit.), po 16 pelnė Jeremy Senglinas ir JaJuanas Johnsonas, 8 pasižymėjo Sacaras Animas.

Turnyro lentelėje „Maccabi“ ekipa pakilo į pirmąją poziciją.

Priminsime, kad šią savaitę, ketvirtadienį, Tel Avivo ekipa Belgrade kausis su Kauno „Žalgiriu“.