Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Debilei ir debilui nausedai.
Debilei ir debilui nausedai.
Aborto liekana visiškai nesupranta Nausėdos didybės ligos. Esi debilė.
Kam tie šūdtankiai?
Klausiau,mačiau,labai kompetentingas,tas tikrai neklusys jokių ruginienių ar ko...Kakta aukšta,išsimokslinimas aiškiai matyti..Na,kokie tėvai tokie vaikai,Tai ambasadoriaus Ukrainoje ir ne tik Petro Vaitiekūno sūnus.
Prezidento patarėjas nekvalifikuotas.
Prezidento patarėjas nekvalifikuotas.
Prezidento patarėjas: kandidatas į finansų ministrus – kvalifikuotas, jis svarstomas „labai rimtai“. Ar tas "kvalifikuotas" nors vidurinę mokyklą baigė be tėvo pagalbos?
Nausedos Vogimui- toks tinka, Dės paraš
Nausedos Vogimui- toks tinka, Dės paraš
nauseda, Dabar pirks 44 tankelius už 2 MILIJARDUS. 1 tankelio kaina- 40 MILIJONŲ. Tai Kauno stadiono kaina!!! KAS TAI ??? PARAMAI JAUNOMS ŠEIMOMS Būstui PINIGŲ kelių Eurų NĖRA, BET GELEŽIUKAMS UŽ 2 MILIJARDUS YRA? KAS tai?? Kokios varganos Žmonių Pensijos, 50% Europos lygio. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? Pensijas gali sutvarkyti per DIENĄ!!! Kaip ir nulėkt į Ukrainą. Sodroje pinigų yra, 3 MIlijardai. Kas užbūrė nausėdą, kad ištisai varo karo psichozę?
@Nausedos Vogimui- toks tinka, Dės paraš och tu, koks tu protingas: ,,Žmonių Pensijos, 50% Europos lygio. Ar Jie blogiau dirbo už vokietį ar švedą??? P- tai pensininkai juk negyveno supuvusiame kapitalizme kaip vokiečiai ar švedai, o su tavo išvaduotojais statė komunizmą, kurį jūs norėtumėte vėl statytai pasikvietę savo išvaduotojus atgal, o dabar pinigai Lietuvoje juk ant medžių auga, tai pensijos gali būti ir didesnės nei vokiečių ar švedų
tau išvis nieko nemokėt,varyk pas putler
tau išvis nieko nemokėt,varyk pas putler
@Nausedos Vogimui- toks tinka, Dės paraš tu kremlini,nurimk,matai,kad tavo durnų pezalų niekas neklauso,tai ko ardaisi,lot patinka?o kas klauso čia tavęs?
@tau išvis nieko nemokėt,varyk pas putler Aborto liekana visiškai nesupranta Nausėdos didybės ligos. Esi debilė.
Kam tie šūdtankiai?
Kristupas Vaitiekūnas tegul parodo savo tikrą,nesuklastotą vidurinės mokyklos atestatą. Petras Vaitiekūnas gal ir kvalifikuotas darbui su Lukašenka,o jo sūnus,tai vargu ar tinkamas tapti finansų ministru. "Kvalifikuotas" su tėvo paruoštuku. Kristupas Vaitiekūnas neskaito įstatymų,nes surašė ne įstatymus,o anekdotus. Jei jau labai rimtai,tai vyrukas bent jau,kol kas, nenusišnekėjo. Jo kompetencija lygi nuliui.
@Jei jau labai rimtai jau rimčiau ir būti negali už tave ekspirde: ,,Jei jau labai rimtai,tai vyrukas bent jau,kol kas, nenusišnekėjo. Jo kompetencija lygi nuliui." turbūt turi vieną papildoma chromosomą
o ką darys nemano dešra, juk jis kaip ir visi protingi žmonės, nepaliko Igničio išpirkimo akcijų
aktualijos...
'
Straipsnis dėl antsnukių:
tv3 . lt/naujiena/lietuva/grizta-privalomos-kaukes-del-covid-19-atveju-vilniaus-istaiga-jau-isplatino-prasyma-n1449220

Info verta dėmesio:
peticijos . com/kaukes_yra_vienas_is_genocido_irankiu

*Kas neabejingi, prašau "uždėti parašą" (reikia mažiausiai 5), kad informacija būtų matome be nuorodos.
@. marš į palatą, debile
@mm ; esu dėkingas tam žmogui už pateiktą informaciją, ypač skyrių apie tai, kaip galima gauti išimtį.
Toks pat kvalifikuotas kaip nuoseda , kur mes ritames .
...jei labai rimtai svarsto, reiškia su Lietuvėle - nekokie popieriai...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų