24
Liverpulio „Everton“ – „Swansea City“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Finišavo Anglijos „Premier“ lygos 18-asis turas. Jo paskutiniajame mače Liverpulio „Everton“ namie 3:1 (1:1) įrodė savo pranašumą prieš „Swansea City“ futbolininkus.

24

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 35-ąją minutę įmušė Leroy’us Feras.

Per pridėtą pirmojo kėlinio laiką (45+2 min.) šansą gavo Anglijos futbolo legenda Wayne’as Rooney. Jam nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio. Pirmas prie kamuolio suskubo ir įvartį pelnė Dominicas Calvertas-Lewinas.

64-ąją minutę puikų įvartį smūgiu iš toli įmušė islandas Gylfi Sigurdssonas.

73-ąją minutę skirtas dar vienas 11 metrų baudinys, kurį šįkart W. Rooney realizavo užtikrintai.

„Everton“ (25 taškai) pakilo į devintąją „Premier“ lygos poziciją. „Swansea City“ (12 tšk.) tūno turnyro lentelės dugne, 20-ojoje pozicijoje.