Pirmadienio vakarą Anglijos „Premier” lygoje baigėsi 11-asis turas. Itin svarbią pergalę po 12 iš eilės visuose turnyruose nelaimėtų dvikovų iškovojo „Huddersfield Town” komanda, kuriai tai buvo pirmasis sėkmingas vakaras šio sezono metu.

„Huddersfield Town” ir Londono „Fulham” dvikova baigėsi šeimininkų pergale minimaliu rezultatu 1:0 (1:0).

Gynybiniu futbolu pasižymėjusi dvikova sukaustė žiūrovų dėmėsį, nes abi komandos kovojo dėl itin svarbių 3 taškų, o rungtynių nugalėtojas nebuvo aiškus iki pat paskutinės minutės.

Vis dėl to, šeimininkai persvarą išsaugojo ir neleido „Fulham” ekipai išplėšti lygiųjų.

Vienintelį ir pergalingą rungtynių įvartį 29-ą minutę į savo vartus įsimušė T. Fosu-Mensahas.

Verta paminėti, kad tai buvo pirmasis šio sezono „Huddersfield Town” įvartis namuose.

Po 11-ojo turo „Huddersfield Town” rikiuojasi 18-oje lygos vietoje, „Fulham” lieka paskutiniai, 20-i.