„Premier“ lygoje pergales šventė šeimininkai

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygoje 3:0 sutriuškino „West Ham Utd“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Declanas Rice‘as jau 7-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Thiago Silva 10-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Timo Werneris pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau vartų sargas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Tammy Abrahamas 78-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino „mėlynųjų“ pranašumą 2:0.

Vos po dviejų minučių futbolininkas antrą kartą iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Kitame pirmadienio mače „Burnley“ namuose 2:1 pranoko „Wolves“ ekipą.