Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį per keturis susitikimus buvo įmušta net 15 įvarčių.

Čempionato lyderiai „Manchester City“ iškovojo eilinę pergale, savo stadione rezultatu 2:0 įveikę „Brentford“ ekipą.

40 minutę 11 m baudinį realizavo Riyadas Mahrezas, o 69 minutę „Man City“ persvarą padidino Kevinas De Bruyne.

„Man City“ iki 12 taškų padidino atotrūkį prieš „Liverpool“, bet pastarieji yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Apmaudų pralaimėjimą patyrė Londono „Tottenham“, namie 2:3 pralaimėję „Southampton“.

„Tottenham“ pirmavo po varžovų ekipos žaidėjo Jano Bednareko įvarčio į savuosius vartus 18 minutę. Netrukus rezultatą lygino Armando Broja (23 min.), bet antrame kėlinyje (70 min.) Heung-Son Minas vėl išvedė šeimininkus į priekį.

Vis tik „Tottenham“ apmaudžiai pralaimėjo šį mačą, o „Southampton“ pergalę nukalė Mohamedo Elyounoussi (80 min.) ir Che Adamso (82 min.) įvarčiai – 2:3.