„Tottenham“ komanda Anglijos „Premier“ lygoje įvykusiame Londono miesto derbyje 2:0 nugalėjo „Chelsea“ futbolininkus.

Pierre‘as Emile‘is Hojbjergas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Rungtynių teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje nubaudė Hakimą Ziyechą raudona kortele, tačiau po VAR peržiūros pakeitė šį savo sprendimą ir žaidėjui parodė geltoną kortelę.

Oliveris Skippas 46-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ į priekį 1:0.

Joao Felixas 60-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Raheemas Sterlingas 70-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau vartininkas Fraseris Forsteris užtikrintai atrėmė kamuolį.

Richarlisono 76-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Harry Kane‘as 82-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino „Tottenham“ ekipos pranašumą 2:0.

„Tottenham“ po 25 sužaistų rungtynių turi surinkęs 45 taškus ir rikiuojasi ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Chelsea“ su 31 tašku žengia vos dešimtas.