0

Prastomis oro sąlygomis „Barcelona“ palaužė „Sevilla“

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos keturios "Primera" čempionato XXIII-ojo turo rungtynės.

Prastomis oro sąlygomis Sevilijoje susitiko vietos "Sevilla" ir "Barcelona". Po permainingos kovos pergalę rezultatu 1-4 iškovojo Gerardo Martino auklėtiniai.

Pirmieji į priekį įsiveržė šeimininkai, kuomet po tikslaus Vitolo perdavimo puikų įvartį pelnė Alberto Moreno. Rezultatą 34-ąją minutę Ispanijos čempionai išlygino, o pasižymėjo Alexis Sanchezas.

Artėjant kėliniui į pabaigą argentinietis Lionelis Messi išvedė "Barcą" į priekį, o antrajame kėlinyje tas pats puolėjas dar kartą nubaudė varžovų vartininką.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo po keitimo pasirodęs Cescas Fabregasas, o ispanui įvartį pelnyti padėjo A.Sanchezas. Per likusias kelias minutes daugiau įvarčių nebuvo pelnyta.

Po šio turo "Primera" čempionate yra trys lyderiai, kurie turi surinkę po lygiai taškų. Tai - "Barcelona" ir Madrido komandos "Real" bei "Atletico".