Trečiadienį sužaistos pirmosios ketverios Lenkijos vyrų krepšinio lygos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės.

Pergalingai ketvirtfinalio seriją pradėjo ir Tomo Pačėso treniruojamas šalies čempionas Sopoto „Prokom Trefl“ klubas su trimis lietuviais, namuose 82:74 (27:24, 18:17, 24:19, 13:14) įveikęs Košalino AZS penketuką.

18 taškų nugalėtojams pelnęs D. Slanina rezultatyvumu komandoje nusileido tik Milanui Gurovičiui, į varžovų krepšį įmetusiam 22 taškus.

Per 32 minutes lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 5, 4 dvitaškius iš 5, realizavo visus 7 baudų metimus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis ir Simonas Serapinas nugalėtojams pelnė po 2 taškus.

Beveik 24 minutes (23:45) aikštelėje praleidęs T. Masiulis pataikė 1 dvitaškį iš 3, prametė visus 3 baudų metimus ir atkovojo 4 kamuolius, o pusaštuntos minutės žaidęs S. Serapinas prametė tritaškį, pataikė dvitaškį bei sugriebė 3 kamuolius.

Tomo Gaidamavičiaus Vloclaveko „Anwil“ komanda po atkaklios ir permainingos kovos namuose 75:74 (22:15, 27:22, 8:13, 18:24) palaužė Svecio „Polpak S.A.“ ekipos pasipriešinimą.

13 minučių (13:21) žaidęs lietuvis pelnė 2 taškus, perėmė 2 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. T. Gaidamavičius pataikė abu baudų metimus, tačiau pro šalį skriejo jo mestas tritaškis ir abu dvitaškiai.

Nepasisekė Rimo Kurtinaičio treniruojamam Vroclavo „ASCO Šląsk“ klubui du dviem lietuviais, kuris namuose po pratęsimo 80:85 (16:19, 16:22, 22:17, 21:17, pratęsimas - 5:10) nusileido Ostruvo „Atlas Stal“ ekipai, kurioje nežaidė Gintaras Kadžiulis.

Andrius Giedraitis šeimininkams per 23 minutes pelnė 4 taškus (tritaškiai 0/3, dvitaškiai 1/1, baudos 2/2) ir atliko rezultatyvų perdavimą, o beveik 21 minutę (21:40) žaidęs Aivaras Kiaušas į varžovų krepšį įmetė 2 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Ketvirtosiose trečiadienį vykusiose ketvirtfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojai Zgoželeco „PGE Turow“ krepšininkai savo aikštėje 79:73 įveikė Kolobžego „Kotwica“ komandą.

Antrosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Sopote, Vloclaveke, Vroclave ir Zgoželece.