Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Senai kalbama apie pilies perkelima. O kol to nebus padaryta, tai Zuokas ant savo zemes nieko statyt negali...
                    
    
  How much water does a tree absorb in a year?
One large tree can lift up to 100 gallons of water out of the ground and discharge it into the air in a day.
One large tree can provide a day's supply of oxygen for up to four people.
t.y. 378 litrai kasdien... nesvarbu, lyja, nelyja...
manau ten buvo apie 50 medziu... t.y. 19 tonų vanends kasdien isgarina i ora !
                                    sneka taipat kaip ir daro .  tik i minusa .
                    
    
  
                                    Dabar nuo 3 kryziu reik medzius nusienaut. Skverneli pagalvok kiek biokuro iseis. O kalnas ledynmecio palauks
                    
    
   @Europietis
                Butu likies medziai Gedimino kalne, tai nieko nebebutum tokiu nesamoniu!! 
                    
    
  
                                    Nu debilai 
                    
    
  
                                    Kur buvo visa didžioji Lietuvos valdžia: ministras pirmininkas, svarbiausioji persona prezidentė Grybauskaitė ir visas kitas "valdžios aparatas", kai kažkoks debilas pasiūlė medžius iškirsti ant kalno, tai va ir turim rezultatą... O gal tas rezultatas ir buvo reikalingas.?
 
   @Joana
                Svarbiausia, kad kaltų nėra
                    
    
  
                                    Tai ką, medžiai neprieko ? Balvonai tuščiagalviai. Kas yra medis ? Medis yra galingas siurblys, geriantis vandenį..... balbėsai depiliuotojai
                    
    
  
                                    Ir nx medelius kirto...
                    
    
  
                                    Jus tik kalbet ir temokat geriau eitumem i sostine ir ispardytumem subines tiem suknistiem sudvabaliam valdininkam. Visi tik varo i uzsieni ir nori kad gyvenimas palengvetu geriau tauta susivienytu.
 
  
                                    Čia tas pats kaip palangoje prie tilto buvo išimti akmenys ir paplūdimio nebėr. Taip ir čia kalno nebėr galės statyti prekybos centrą. Arba brangu prisiminimą apie kalną už kokius 25 mln.eurų.
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Pranešė svarbią žinią dėl Gedimino kalno: situacija – kritinė