Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nesamoningas straipsnis :))) net juokingas , labai gerai ,kad pavydite emigrantams kurie uzdirba daugiau nei LT likusi liaudis :D pati zurnaliste smirdi ir kitus smardina ir dar kirsina :)))) ar ne juokinga :))))
Juokinga tai ,kad LT Nera nei fabriku , vistidziu , fermu, valytoju, o jei yra tai kas ten dirba ???? kiek uzdirba ????
Pavydekit ir toliau !!!!!!!!!!!!!!!
Gėda autorei. Landsbergis - iškiliausias visų laikų Lietuvos politikas. Nulio verta rašliava, nekitaip.
Aciu visiems uz savo nuomones. Tik vieno niekaip nesuprantu, kad Cepaite nesupranta, kad ir kiti savo nuomone pasake, ir ji pati pasake ir supykino iki apsivemimo. Taip daugelis is pradziu galbut ir tegalvoja kaip isikurti ir apsipirkti. O tie kurie gyvena po 10-15 metu, ir fermose bei dirbtuvese bedirbdami vazineja po Europa, Vidurziemio kurortus, vaiksto po Londono miuziklus ir teatrus, ir pinigus i Lietuva atsiuncia. Paklausk kuris po 10 darbo metu Lietuviskoje fermoje vaziuoja i Egipta atostogauti ir dar pinigus siuncia i uzsienius. Taigi, aciu, kad pasimaivei, taip ir nesugebedama nieko pasakyti.
Na," tatos" žodeliai ir posakiai ir erzina, ir prigiję: runkeliai ,šunauja,... ir kas gali paneigti... Nebėr, nuseno senelis ,nebesigirdi ir jo naujadarų, matosi rūpestis ,kad anūkas nebūtų mėmė.
Visi emigrantai yra mulkiai ir nevykeliai...
@Saulius Ojau Lietuvoje gyvena vien proto bokstai ir laimes kudikiai...
Puikus straipsnis.Mane įkvėpė dar labiau mylėti savo gimtinę ir pamokė paprasčiausio mandagumo bei tolerancijos kitaip mąstantiems.
Labai ačiū, panelė. Čepaitė. Buvo malonu sužinoti Jūsų nuomonę.
loja sunys is kur jus blet tokie,kad sinonimu negalit parinkt,jobani zurnalistai
Vajezau, kokia akla meile savo dievaiciui...
noreciau paziuret, kas butu jei netektum savo zurnalistes darbo, pati butum emigrante, geriau emigrantai, nei Lietuvoje bedarbiai, kurie islaikomi pasalpomis
@autorei Autorė yra emigrantė, sapniuk. Ir emigracijoj dirbo ne tik rašydama. Ir ji viską labai teisingai pasakė, o svarbiausia - įsižeidžiama už tiesą. Šiaip, šunauja Landsbergis kiek pamenu išvadino Janutienės klasės žurnalistus :)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų