„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti „Bournemouth“ futbolininkų pranašumą.

Svečiai pirmieji mače pelnė įvartį, kai Cody Gakpo 13-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Galiausiai šeimininkus į priekį išvedė Philipas Billingas, kuris  28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Bournemouth“ ekipą į priekį 1:0.

Vėliau „Liverpool“ turėjo šansų išlyginti rezultatą, o geriausią jų turėjo Mohamedas Salahas, bet 69-ąją minutę jam nepavyko realizuoti teisėjo po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio.

„Liverpool“ po 26 sužaistų rungtynių turi surinkęs 42 taškus ir rikiuojasi penktoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo ketvirtoje esančio „Tottenham“ atsilieka trimis taškais. Tuo tarpu „Bournemouth“ su 24 taškais pakilo į šešioliktąją poziciją.