„Liverpool“ klubas trečiadienį vakare Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Luton“ futbolininkus.

„Liverpool“ aktyviai pradėjo rungtynes, sukūrė daug pavojingų progų, tačiau pasižymėti niekaip nepavyko.

Tuo tarpu Tahitho Chongo smūgiuotas kamuolys praskriejo „Liverpool“ vartų sargui Caoimhinui Kelleheriui tarp kojų ir sėkmingai atšoko Chiedozie Ogbene, kuris 12-ąją minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir išvedė „Luton“ į priekį 1:0.

„Raudonieji“ aktyviai žaidė ir antrajame kėlinyje, o tai gretai davė rezultatų. Virgilis Van Dijkas 56-ąją minutę standartinės situacijos metu rezultatą išlygino 1:1, o Cody Gakpo vos po 125 sekundžių smūgiu galva jau persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Luisas Diazas ir Harvey Elliottas pridėjo po įvartį šiame susitikime ir įtvirtino „Liverpool" pergalę prieš „Premier" lygos autsaiderius 4:1.

Nuo 2018/2019 metų sezono pradžios, V.Van Dijkas pelnė 18 įvarčių „Premier“ lygos rungtynėse, tai yra bent keturiais įvarčiais daugiau nei pasižymėjo bet kuris kitas gynėjas.

„Liverpool“ yra pirmas klubas stipriausiose penkiose Europos futbolo lygose, turintis penkis žaidėjus, pelniusius 10+ įvarčių šiame sezone visuose turnyruose (Mohamedas Salah (19), Diogo Jota (14), Darwinas Nunezas (13), Cody Gakpo (11), Luisas Diazas (10)).

„Liverpool“ yra daugiausiai taškų „Premier“ lygoje šiame sezone iškovojusi komanda po to, kai buvo atsidūrusi atsiliekančiųjų vaidmenyje (22).

Jurgeno Kloppo vadovaujama komanda kitas rungtynes žais vasario 25-ąją dieną, kai „Carabao“ taurės finale susitiks su Londono „Chelsea“ futbolininkais.