Turkijos aukščiausioje lygoje svarbią pergalę iškovojo „Erzurumspor BB“ klubas, kuriam atstovauja Arvydas Novikovas.

Lietuvis prie šios pergalės svariai prisidėjo, nes būtent po jo perdavimo buvo įmuštas vienintelis rungtynių įvartis ir „Erzurumspor“ 1:0 įveikė „Ankaragucu“ klubą.

A.Novikovas šį mačą pradėjo ant suolo, bet į aikštę žengė 62 minutę ir jau po šešių minučių prisidėjo prie vienintelio mačo įvarčio.

71 minutę lietuvis dar gavo geltoną kortelę. Nuo 73 minutės „Erzurumspor“ žaidė mažumoje, bet savo persvarą išlaikė, o varžovai jau per pridėtą rungtynių laiką gavo net dvi raudonas korteles.

Po šios pergalės „Erzurum BB“ su 20 taškų pakilo į 18 lygos vietą.