Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse Paryžiuje (Prancūzija) po penkių varžybų dienų medalius iškovojo jau trisdešimt trijų valstybių sportininkai.

Komandų įskaitoje naująja lydere tapo Rusijos rinktinė, trečiadienį (08.27) iškovojusi po vieną aukso ir sidabro medalį. Dabar Rusijos sportininkai turi 4 aukso 1 sidabro bei 3 bronzos medalius ir dviem medaliais lenkia Baltarusijos lengvaatlečius, kurių sąskaitoje po tris aukso ir bronzos apdovanojimus.

Trečioje pozicijoje liko JAV komanda, laimėjusi du aukso, tris sidabro ir vieną bronzos medalį.

Vienintelį aukso medalį iškovojusi Lietuvos ekipa dalijasi 7-15 vietas.

Iš viso sportininkai jau išsidalijo dvidešimt tris medalių komplektus (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, iš viso pelnyta medalių):

1. Rusija 4 1 3 82. Baltarusija 3 1 3 73. JAV 2 3 1 64. Etiopija 2 2 1 55. Švedija 2 1 0 36. Kanada 1 0 1 27= Ekvadoras 1 0 0 17= Kataras 1 0 0 17= Lenkija 1 0 0 17= Lietuva 1 0 0 17= Marokas 1 0 0 17= Meksika 1 0 0 17= Mozambikas 1 0 0 17= Sent Kitsas ir Nevis 1 0 0 17= Pietų Afrika 1 0 0 1