Švedijos biatlonininkė Elvira Oberg toliau raško apdovanojimus Pekino žiemos olimpinėse žaidynėse.

Laimėjusi sidabro medalius sprinto ir persekiojimo varžybose, E. Oberg kartu su komandos draugėmis trečiadienį tapo olimpine čempione moterų estafečių 4 x 6 km varžybose. Kartu tai ir pirmasis Švedijos biatlono rinktinės aukso medalis Pekino olimpiadoje.

Švedijos komanda Linn Persson, Mona Brorsson, Hanna Oberg ir E. Oberg distanciją įveikė per 1 val. 11 min. 3,9 sek. Jos 12 sek. aplenkė Rusijos olimpinio komiteto komandą Iriną Kazakevič, Kristiną Rezcovą, Svetlaną Mironovą ir Uljaną Nigmatuliną.

37 sek. atsiliko ir bronzą laimėjo Vokietijos kvartetas Vanessa Voigt, Vanessa Hinz, Franziska Preuss ir Denise Hermann.

Iki tol Pekine dominavusi Norvegijos komanda šį kartą liko ketvirta, atsilikusi 51 sek. Norvegės krito žemyn, kai Tiril Eckhoff antroje pamainoje užsidirbo net du baudos ratus ir vėliau į lyderių gretas negrįžo.

Olimpinių žaidynių biatlono varžybose beliko du medalių komplektai: penktadienį vyks vyrų 15 km bendro starto lenktynės, šeštadienį analogiškoje rungtyje 12,5 km distancijoje varžysis moterys.