Balandžio 23 dieną, Kurtuvėnų regioniniame parke, Šiaulių rajone, įvyko pirmasis MINI EKO 2011 etapas. Į šias varžybas susirinko stipriausi Lietuvos multisporto atstovai, teigiama pranešime spaudai.

MINI EKO – tai multisporto varžybos, kurių metu reikia plaukti baidarėmis, bėgti orientuojantis vietovėje, važiuoti dviračiu atliekant tam tikras užduotis bei traversuoti virvėmis. Šios varžybos reikalauja ne tik daug fizinių jėgų, bet ir psichologinės stiprybės.

Pirmajame varžybų etape elito grupės sportininkams reikėjo įveikti daugiau nei 20 kilometrų baidarėmis, 25 kilometrus bėgte bei 45 kilometrus dviračiais. Greičiausi šiose varžybose buvo telšiškiai, sporto klubo „IGTISA" atstovai Vitalijus Petrulis ir Regimantas Kavaliauskas.

Jie trasoje sugaišo 7 valandas bei 20 minučių. Antrąją vietą iškovojo, ir nuo nugalėtojų atsiliko kiek daugiau nei 1 valanda 40 minučių, „Gruko“ komanda iš Klaipėdos – Agnius Čiapas ir Almantas Baliutis. Trečiojoje vietoje liko „Robinzonados“ atstovai Valdas Lelkaitis ir Matas Grigonis. Pastarieji trasą įveikė per 9 valandas ir 9 minutes.

Mišrioje grupėje nepralenkiami buvo „SC Zarasai" atstovai – Gintarė Apčelauskaitė ir Artur Bikulič. Jie trasą įveikė per 7 valandas 59 minutes.

Mėgėjai galėjo varžytis pasirinktose distancijose – bėgimas arba važiavimas dviračiu. Bėgikų tarpe nepralenkiamas buvo Šiaulių „Sako" atstovas Justinas Liubinskas, o dviratininkų grupėje aukso medalį iškovojo Ranonis Gediminas.

Pirmąjį MINI EKO 2011 etapą organizavo sporto klubas „S-Sportas„ bei sporto ir laisvalaikio renginių organizatorius „Grukas“ Antrasis MINI EKO 2011 etapas įvyks gegužės 20–22 dienomis Anykščiuose.