Eurolygos A grupės susitikime Pirėjo „Olympiakos“ ekipa be didesnio vargo rezultatu 84:65 (17:24, 17:5, 21:17, 29:19) nugalėjo be Carloso Arroyo rungtyniavusį Tel Avivo „Maccabi“ klubą.

Nors pirmosiomis minutėmis iniciatyva priklausė šeimininkams (7:2), vėliau „Maccabi‘ klubas ėmė rungtyniauti kur kas geriau ir po Chesterio Simmonso dvitaškio kėlinuko pabaigoje pirmavo 9 taškais (24:15). Tiesa, paskutinėmis sekundėmis du taškus pelnė „Olympiakos“ ekipos gynėjas Theodoros Papaloukas ir skirtumą tarp komandų sumažino iki 7 taškų (17:24). Antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. „Maccabi“ ekipos puolimo mašina sustojo. Pirėjo komandos krepšininkai netruko išlyginti, o vėliau ir persverti rezultatą. Svečiai iš Izraelio per visą kėlinuką pelnė vos 5 taškus.

Po ilgosios pertraukos žydai bandė vytis, tačiau nesėkmingai ir „Olympiakos“ klubas tik dar labiau tolo. Po Panagiočio Vasilopouluso tritaškio šeimininkų persvara išaugo iki 18 taškų (50:32). Visgi ketvirčio pabaigoje „Maccabi“ ekipos krepšininkams pavyko gražinti intrigą. Po keturių iš eilės Omri Casspi pelnytų taškų komandas skyrė 9 taškai (46:55). Ketvirtajame kėlinuke „Olympiakos“ klubas nesiruošė paleisti pergalės iš rankų ir ėmė žaisti kur kas užtikrinčiau. Netrukus žydai palūžo, o šeimininkai pradėjo varžovų triuškinimą.

„Olympiakos“ komanda Eurolygoje yra iškovojusi 3 pergales ir patyrusi 1 pralaimėjimą. Šiuo metu „Maccabi“ ekipos sąskaitoje - 2 pergalės ir 2 nesėkmės.

„Olympiakos“: L.Greeras 21, N.Vujčičius ir P.Vasilopoulos - po 14, I.Bourousis 12 (9 atk. kam.).

„Maccabi“: O.Casspi 16, E.Batista 10, L.Eliyahu 9, Ch.Simmonsas 8.