Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus.

Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.

„Chelsea“ rezultatą išlygino iškart po pertraukos, kai Conoras Gallagheris 47-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Pergalingo įvarčio reikėjo laukti jau iki teisėjo pridėto laiko, kai tas pats C.Gallagheris 91-ąją minutę antrą kartą susitikime pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Chelsea" naudai 2:1.

O Enzo Fernandezas 94-ąją minutę suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir įtvirtino svečių pergalę 3:1.