Ankaroje (Turkija) šią savaitę susirinko šiuolaikinės penkiakovės elitas – čia vyksta finalinis pasaulio taurės etapas, į kurį pateko tik geriausi šio sezono sportininkai.

Vienintelę savo atstovę Lietuva turi moterų varžybose. Čia trečiadienį startavo Ieva Serapinaitė, kuri fechtavimo rungtyje laimėjo 19 kovų iš 35 ir surinko 220 taškų. Absoliučioje įskaitoje I.Serapinaitė pasidalino 10-14 vietas, o tarp pusfinalio B grupės dalyvių pasidalino 6-8 pozicijas.

Pusfinalį lietuvė pratęsė ketvirtadienį. 200 m laisvuoju stiliumi ji nuplaukė per 2 min. 15.43 sek., surinko 280 taškų ir buvo antra savo grupėje. Jojime irgi viskas klostėsi puikiai – I.Serapinaitė su žirgu „Baran“ įveikė trasą per 55 sek. ir pelnė 300 tšk. iš tiek pat galimų.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje I.Serapinaitės rezultatas buvo 10-as (12:42.40 min., 538 tšk.). Lietuvė iš viso surinko 1342 tšk. ir B grupėje finišavo 6-a, patekdama į finalą.

Pusfinalio B grupę laimėjo egiptietė Salma Abdelmaksoud (1347), o tarp A grupės sportininkių geriausia buvo vengrė Michelle Gulyas (1339).

Moterų finalas, kuriame dalyvaus 18 sportininkių, vyks šeštadienį.