Eurolygoje Vitorijos „Baskonia“ (16-13) pergalių skaičiumi pavijo vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusį Kauno „Žalgirį“ (15-13).

Ketvirtadienio vakarą baskų klubas namuose 83:72 (22:18, 16:16, 18:19, 27:19) palaidojo paskutinius Tel Avivo „Maccabi“ (13-16) šansus prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.

Atkakliai vykusiame mače aikštelės šeimininkai keliskart turėjo dviženklį pranašumą, bet svečiai tuoj pat juos pasivydavo. Taip nutiko ir 33-ąją minutę – 59:62.

Vis dėlto tuomet „Baskonia“ pelnė 5 taškus ir truktelėjo į priekį – 67:59. Likus pusantros minutės šeimininkų atotrūkis vėl pasiekė dviženklę ribą (77:67) ir pergalės iš savo rankų jie nepaleido.

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 14, Patricio Garino 11, Rodrigue Beaubois 10.

„Maccabi“: Pierre'as Jacksonas 14, Artiomas Parachouskis ir DeShaunas Thomasas – po 12, Alexas Tyusas 11, Norrisas Cole'as 10.