Pastiprinimo po traumų ir užsikrėtimų koronaviruso sulaukusi Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (0-5) toliau lieka be pergalių Eurolygoje.

Lietuvio auklėtiniai namie 87:89 (18:16, 15:20, 22:22, 26:23, 6:8) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (2-3).

Likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes iki rungtynių pabaigos „Maccabi“ pirmavo 68:66, bet tada Aleksejus Švedas pataikė tritaškį, kitoje atakoje mesdamas tritaškį išprovokavo pražangą ir realizavo tris baudas.

Netrukus tritaškį pridėjo Janis Timma, o dar vieną įskraidino ir A. Švedas – likus žaisti dvi minutes jau „Chimki“ buvo priekyje 78:73.

„Maccabi“ dar laikėsi po antro iš eilės Angelo Caloiaro tolimo šūvio, bet A. Švedas pratęsė įspūdingą seriją, smeigdamas dar vieną tritaškį.

Likus tik 31 sekundei Scottie Wilbekinas pataikė dvitaškį ir mažino atsilikimą iki 78:81.

Kitoje aikštės pusėje Jono Jerebko bandymą dėti įspūdingai „nupūtė“ Othello Hunteris, o visą vakarą „degęs“ Tyleris Dorsey įsviedė aštuntą tritaškį, lygindamas rezultatą ir palikdamas „Chimki“ dešimt sekundžių.

A.Švedas bandė išplėšti pergalę sunkiu metimu iš toli, bet buvo netikslus ir ekipos žaidė pratęsimą.

Šiame likus žaisti 10 sek. S. Wilbekinas prametė vieną baudos metimą ir „Chimki“ turėjo šansą, bet Jordano Mickey tolimas metimas su sirena buvo netaiklus.

Pirmas sezono rungtynes Eurolygoje žaidęs aikštėje išbuvo net 43 minutes, per kurias sukratė 32 taškus (3/11 dvit., 6/12 trit., 8/8 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet suklydo 8 kartus ir surinko 28 naudingumo balus.

„Maccabi“ ekipai T. Dorsey surinko 26 taškus (8/13 trit.).

„Chimki“: A.Švedas 32, G.Monroe 15, D.Bookeris 14, J.Mickey 8, J.Timma 6.

„Maccabi“: T.Dorsey 26, A.Zizičius 16, A.Caloiaro 15, S.Wilbekinas 11, E.Bryantas 10, O.Hunteris 9.