UEFA Čempionų lygoje besivaržantys futbolininkai pripažįsta, kad tai – pats svarbiausias viso sezono turnyras. Lemiamomis rungtynių minutėmis intrigos ir įtampos šiose varžybose netrūksta, tačiau talentingiausiam brazilui – Neymarui – atrodo kiek kitaip. Tai, ką trečiadienį atliko šis futbolininkas, futbolo gerbėjų atmintyje išliks dar ilgam.

Daugiausiai dėmesio šią savaitė sulaukė 5-ojo turo rungtynės tarp Paryžiaus „Saint-Germain” ir „Liverpool”. Prancūzijos ir Anglijos futbolo žvaigždės žiūrovams padovanojo išties nepamirštamą reginį, kuriame po atkaklios kovos rezultatu 2:1 triumfavo šeimininkai.

Rungtynių svarba buvo milžiniška, nes pralaimėjusi komanda (šiuo atveju „Liverpool”) išsaugojo tik teorines galimybes patekti į tolimesnį turnyro etapą.

Paryžiečiai pirmavo beveik visos dvikovos metu, tačiau Liverpulio ekipa pasiduoti neketino ir kovojo iki pat paskutinio rungtynių teisėjo švilpuko. Vis tik, pačioje dvikovos pabaigoje, 90-ą minutę, vietinius žiūrovus nuramino neįtikėtiną triuką atlikęs Neymaras.

Jis, tarsi parodydamas, kad jaudintis nebėra ko, užvaldė kamuolį ir, priartėjęs prie varžovų saugo Xherdano Shaqiri, permetė kamuolį pastarajam virš galvos ir nubėgo toliau.

Futbolininkai šį triuką vadina „vaivorykšte”, tačiau jo atlikti rungtynių metu nedrįsta net ir patys pajėgiausi žaidėjai.

Po šios pergalės „Saint-Germain” pakilo į antrąją C grupės vietą. „Liverpool” šiuo metu rikiuojasi 3-ioje vietoje. Komandoms liko sužaisti po vienas rungtynes, nulemsiančias, kurios ekipos keliauja į atkrintamąsias.