Europos futbolo čempionato D grupės mače Kroatija ir Čekija išsiskyrė lygiosiomis, kurios daug palankesnės pastariesiems – 1:1.

35-ąją minutę Dejanas Lovrenas prasižengė kovoje dėl kamuolio ir teisėjas į Kroatijos vartus skyrė 11 metrų baudinį. Jį užtikrintai realizavo Patrikas Schickas, kuris nukentėjo susidūrimo metu – žaidėjui iš nosies stipriai bėgo kraujas.

Vos po kelių akimirkų Ante Rebičius turėjo nuostabų šansą išlyginti rezultatą, bet mušė šalia vartų. Vis tik išlyginamojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo – vos prasidėjus antram kėliniui, 47-ąją mačo minutę pasižymėjo Ivanas Perišičius.

Po dviejų turų kroatai lieka su vienu tašku ir norėdami patekti į aštuntfinalį paskutiniame mače būtinai turės įveikti Škotiją. Keturis taškus turinti Čekija jau įkėlė vieną koją į kitą etapą.

Paskutiniame ture čekų laukia kova su Anglija.