0

Balstogėje (Lenkija) vykusiame pasaulio moterų kultūrizmo ir fitneso (kūno rengybos) čempionate Lietuvos atstovės iškovojo du bronzos medalius.

Trečiąsias vietas bikinio varžybose užėmė Olga Grinskis (Kauno „Sporto olimpas“, ūgio kategorija iki 163 cm) ir Kristina Karaliūtė-Stoliarovienė (Jurbarko „Progresas“, iki 168 cm). Kiekvienoje kategorijoje varžėsi daugiau nei po 20 sportininkių.

Pernai pasaulio čempionate K. Karaliūtė-Stoliarovienė buvo penkta, o O. Grinskis - 12-a.

Dar dvi Lietuvos atstovės - Sandra Syčiova („Progresas“, bikinis, kategorija per 168 cm) ir Sonata Ilijonskienė (Marijampolės „Tauras“, kūno fitnesas, per 168 cm) - pateko į finalus ir užėmė šeštąsias vietas.

Devintąsias vietas užėmė Evelina Dranseikaitė („Tauras“, bikinis, per 168 cm) ir Alina Čepurnienė („Tauras“, kūno fitnesas iki 163 cm), o pastarojoje kategorijoje rungtyniavusi Vilma Šalaševičiūtė („Tauras“) liko 13-a. Čempionate dalyvavo 176 atletės iš 37 šalių.

Ankstesniais metais pasaulio čempionių bei prizininkių titulus yra pelniusios: Natalja Murnikovienė, Inga Neverauskaitė, Živilė Raudonienė, Alina Čepurnienė, Ingrida Blagušauskaitė, Elena Stasiukynienė.