Trys rungtynės sužaistos atrankos į 2018 metų pasaulio čempionatą Pietų Amerikos zonoje. Labai svarbias pergales iškovojo Argentinos ir Čilės futbolo rinktinės.

Po dviejų pralaimėjimų iš eilės Argentinos futbolininkai namuose 3:0 (2:0) sutriuškino Kolumbijos rinktinę.

Lionelis Messi (10 min.) pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, vėliau atliko du rezultatyvius perdavimus, pasibaigusius Lucaso Pratto (23 min.) ir Angelio Di Maria (84 min.) įvarčiais.

Kolumbijos futbolininkams tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas per penkerias pastarąsias rungtynes.

Čilės rinktinė šalies sostinėje Santjage 3:1 palaužė Urugvajų. Svečiai pirmavo po Edinsono Cavani įvarčio 17-ąją minutę, tačiau Eduardo Vargas išlygino rezultatą per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Antrajame kėlinyje dukart pasižymėjo (60 ir 76 min.) Alexis Sanchezas.

Pietų Amerikos zonos lyderė Brazilijos rinktinė Peru sostinėje Limoje 2:0 įveikė šeimininkus, iškovodama jau šeštąją iš eilės pergalę.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Gabrielis Jesus (58 min.) ir Renato Augusto (78 min.).

Kitose rungtynėse Bolivijos ekipa namuose 1:0 palaužė Paragvajaus rinktinę, o Ekvadoro futbolininkai namuose 3:0 sutriuškino Venesuelą.