FIBA pasaulio čempionato atrankos rungtynėse penktadienį Atėnuose susikirto Graikijos ir Turkijos rinktinės.

Permainingame mače pergalę minimalia persvara 72:71 (13:20, 27:12, 20:24, 12:15) iškovojo Graikijos rinktinė, tapusi B grupės lydere.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis jų akimirkomis. Likus žaisti 2 sek. graikas Kostas Papanikolaou išprovokavo varžovų pražangą ir netrukus realizavo abu baudų metimus, persverdamas rezultatą (72:71).

Atsakomajai atakai Turkijos rinktinė turėjo 2 sekundes. Po minutės pertraukėlės turkų lyderis Shane'as Larkinas pabandė išplėšti pergalę, bet jo mestas dvitaškis tikslo nepasiekė.

Graikams po 14 taškų pelnė Dimitrios Agravanis ir Georgios Papagianis, 8 surinko Kostas Sloukas.

Turkų gretose išsiskyrė Melihas Mahmutoglu (21 tšk.), Sametas Geyikas ir Shane'as Larkinas (po 10 tšk.).