Austrijoje prie pabaigos artėjančiame trečiajame pasaulio biatlono taurės etape sekmadienį surengtos vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės.

Pergalę šventė Norvegijos rinktinė – Sturla Holmas Laegreidas, Tarjei Boe, Johannesas Thingnesas Boe ir Vetle Sjaastadas Christiansenas. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo 5 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 14 min. 34.8 sek. Lyderiais norvegai tapo po sėkmingo J.T.Boe pasirodymo, o V.S.Christiansenas neišbarstė visos turėtos persvaros.

Antri finišavo prancūzai (+21.2 sek., 0 baudos ratų + 8 papildomi šoviniai), o treti – rusai (+47.3, 1+9).

Lietuvos rinktinė šį kartą nesužibėjo. Mūsiškiai suko 2 baudos ratus, panaudojo 13 papildomų šovinių ir užėmė 21-ą vietą (+6:45.5). Karolis Dombrovskis panaudojo 4 papildomus šovinius, prarado 1 min. 25.6 sek. ir savo etapą baigė 24-as.

Vytautui Stroliai sekėsi dar prasčiau – jis suko 2 baudos ratus, panaudojo 3 papildomus šovinius, prarado daugiau nei 2 min. ir nukrito į 25-ą vietą. Tomas Kaukėnas su 5 papildomais šoviniais pralaimėjo dar daugiau nei 2 min., bet pakilo į 24-ą vietą. Maloniai nustebino Linas Banys.

Jis prašovė tik kartą, prarado tik 1 min. 13 sek. ir pakėlė Lietuvos rinktinę į 21-ą vietą. L.Banio rezultatas tarp visų ketvirtajame etape startavusių sportininkų buvo 13-as.

Sekmadienį Austrijoje dar vyks moterų 10 km persekiojimo lenktynės.