Trečiąją pergalę šeštose Eurolygos D grupės rungtynėse iškovojo Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipa, kuri namuose 83:77 (21:14, 19:22, 21:15, 22:26) įveikė ketvirtąją nesėkmę patyrusią Stambulo „Efes Pilsen“ (Turkija) komandą.

Serbijos čempionai nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą ir varžovams leido pirmauti vos vieną kartą, kai pirmuosius du rungtynių taškus pelnė „Efes Pilsen“ klube rungtyniaujantis amerikietis Charlesas Smithas. Vėliau „Partizan“ krepšininkai nutolo ir buvo įgiję aštuonių taškų persvarą (28:20), tačiau vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui Kaya Pekeris dvitaškiu sumažino aikštelės šeimininkų persvarą iki dviejų taškų - 40:38.

„Partizan“ į tai atsakė spurtu 11:2 bei primą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 51:40. Nors per likusius pusantro kėlinio turkams buvo kelis kartus priartėti iki septynių taškų, o likus pusantros minutės komandas teskyrė penki taškai (75:70), aikštės šeimininkai išlaikė sukauptą persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu .

„Partizan“: A.Rasičius 18 (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 3/4), S.Lasme (dvitaškiai 4/5) ir M.Tepičius - po 11, N.Veličkovičius 10 (9 atk. kam.), U.Tripkovičius - po 9, S.Vranesas 7.

„Efes Pilsen“: K.Gonlumas 14 (11 atk. kam.), P.Shumpertas 13, Ch.Smithas 12, M.Vujaničius 8, B.Thorntonas ir C.Hammondsas - po 7.