Šeštadienį (gegužės 17 d.) baigėsi Jaunimo kontinentinės taurės varžybos Antalijoje (Turkija). Jose lietuvės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė užėmė 8, o Edvinas Vaškelis su Matu Navicku – 10 vietą. Pirmąsias šešias vietas užėmusios poros iškovojo teisę dalyvauti 2014 m. Nandzingo jaunimo olimpinėse žaidynėse.

Paskutinę turnyro dieną lietuvės atsirevanšavo jas pogrupio varžybose įveikusioms ukrainietėms Darijai Udovenko ir Alijai Demydovai, nugalėdamos jas 2:0 (21:17, 21:17). Taip pat S. Vaičiukynaitė ir U. Andriukaitytė laimėjo prieš trečias pagal skirstymą latves Tiną Graudiną ir Anastasiją Kravcenoką 2:1 (21:18, 19:21, 15:12). Mače dėl septintos vietos lietuvių pora 1:2 (16:21, 31:29, 9:15) turėjo pripažinti baltarusių Viktorijos Shalayeuskajos ir Viktorijos Siakretavos pranašumą.

Edvinas Vaškelis su Matu Navicku G pogrupio varžybose dar kartą nusileido austrams 0:2 (13:21, 11:21), tačiau 2:0 (21:17, 21:19) iškovojo pergalę prieš bulgarus Ivanov Kalchev ir mače dėl 9 vietos susitiko su ispanų Hugo Rojas Martinez – Javier Huerta Pastor pora. Ispanai buvo pranašesni ir laimėjo 2:0 (21:17, 21:18).