„Optibet A lygoje“ į priekį išsiveržė „Panevėžys“, kuris antrame mače iš eilės pademonstravo puikų puolimą. 2-ojo turo dvikovoje išvykoje Gino Lettieri treniruojama komanda net 4:0 (2:0) patiesė antrą nesėkmę iš eilės patyrusius Vilniaus „Riterius“.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiams akivaizdžiai priklausė iniciatyva. Ne kartą varžovų vartams grasino Sebastianas Rinconas, galiausiai, 15-ąją minutę pavyko išsiveržti į priekį.

Po Milošo Spasičiaus klaidos Ariagneris Smithas atliko perdavimą Wandersonui Melo, kuris taikliai smūgiavo į artimąjį vartų kampą. Netrukus S. Rincono spirtas kamuolys atsimušė į išorinę vartų tinklo dalį.

„Panevėžys“ buvo aštrus ir standartinių padėčių metu: 35-ąją minutę su Jeffrey Sarpongo pasiųstu kamuoliu šeimininkai nesusitvarkė ir tuo pasinaudojęs Linas Klimavičius taikliai mušė iš arti.

Antrame kėlinyje panevėžiečių pranašumas taip pat nekėlė abejonių. 58-ąją minutę „Riterių“ klaida standartinės padėties metu pasinaudojo Seydina Keita, o 84-ąją minutę įspūdingu tolimu smūgiu pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Artemas Ščedras.

„Panevėžys“ su 6 taškais pakilo į turnyro lentelės viršūnę, „Riteriai“ vis dar be taškų.