Į pergalių kelią „Optibet A lygoje“ po dviejų iš eilės nelaimėtų rungtynių grįžo „Panevėžio“ futbolininkai, išvykoje po atkaklios kovos 2:0 (0:0) palaužę Telšių „Džiugą“.

Tai – antroji pasiekta Joao Martinso komandos pergalė prieš žemaičius, mat pirmąją tarpusavio akistatą panevėžiečiai laimėjo 1:0.

Pirmasis ketvirtadienio rungtynių kėlinys įvykiais turtingas nebuvo – veiksmas daugiausiai sukosi aikštės viduryje, porą kartą savo laimę iš tolimesnės distancijos pabandė Elivelto, tačiau tikslo smūgiai nepasiekė.

Situacija ženkliai nesikeitė ir po pertraukos – svečiai iš Panevėžio ir toliau ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau sėkmės prie varžovų vartų nerado. Savo ruožtu kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo ir neprastą progą, tačiau sumaištis prie „Panevėžio“ vartų įvarčiu nesibaigė.

Mačo baigtis buvo nulemta paskutinėmis mačo minutėmis – visų pirma baudos aikštelėje buvo nuverstas Ignas Kružikas.

Prie kamuolio stojo Sebastianas Vasquezas. Jo smūgį nuo 11 metrų žymos Marius Paukštė atrėmė, tačiau kolumbietis pirmas suskubo prie atšokusio kamuolio ir pats pakartotiniu smūgiu nukreipė jį į vartus.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Jeffrey Sarpongas, kuris galingu smūgiu iš arti užbaigė savo ekipos kontrataką ir taip pelnė pirmą savo įvartį šiame sezone.