Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Pirmiausia tegul atlieka ekspertizę, nustato ar nušautas ar gal dėl kitų sužalojimų patirtų paukštis žuvo. Yra specialistai nustatys mirties priežastį. Tai gal tada parašys kas jam nutiko. O dabar nusiraminkit nemėlynuokit. Būtent netoli bokštelio nušautas. Svaigalai jūs medžiotojas jgigu būtų ir nušovęs tai iš karto paimtų, sunaikintų, paslėptų ir panašiai. Atauškit tyrinėtojai ir romanų kūrėjai.
Dar nesibaigė tyrimas, o jau kai kam "aišku"kas nušovė, tokiems aiškintojai pasiūlyčiau kuo greičiau įsidarbinti teisėsaugos organuose, nusikalstamumas iš karto sumažės.
Kaip būtų gera medžiotojus sužieduoti ir įtraukti į raudoną knygą kaip laukiu šito meto!
Is kazkurios ukrainoje kariaujancios puses medikas pasakojo kad pagrindiniai zmoniu suzeidimai yra skeveldru.Sautiniu zaizdu mazai ,pagrinde tik kai susiduria mieste .Pagrindine beda siame kare dronai ,artilerija ir visokio tipo raketos.Taip kad karas technologinis .Teoriškai net neisivaizduoju kaip tokiame kare galima laimeti .Viska nulemia pinigai milžiniški.Vyksta beprotystė.
visada,ant popieriaus viskas tobula.Realybe buna kitokia ir labai skaudi,deja.
Jeigu nušovė didelis valdininkas tai ir bylą uzdaryta
Tokių atvejų tik daugės gerovės valstybės kūrėjas pasirašė dokumentą leidžiantį medžioti su duslintuvais. Visas medžioklės įstatymas yra nusikalstamas prieš privačia nuosavybe.
Netikiu kad ras, po kiek laiko aptils, uzglaistys ir bus pamirsta. Jau del daug ko nusivili lietuvele
Šio paukščio lizdas gali būti kliūtis vėjo parkui... Galimai labai apvalios sumos vertas sparnuotis... :(
Turi ateiti laikas, kai gyvuliukų žudymas (tipo - medžiojimas), kaip atavizmas, bus uždraustas.
@Aurelijus
Turi būti uždraustas!!!
REKLAMA
REKLAMA
Nušautas retas paukštis Lietuvoje – šaulys ieškomas, štai kas jam gresia