Šakių „Vyčio“ (12/7) komanda iškovojo kiek netikėtai sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir svečiuose 68:63 (22:14, 14:17, 14:13, 18:19) palaužė Panevėžio „Lietkabelio-2“ (3/16) ekipą.

Rungtynių pradžioje „Vytis“ išsiveržė į priekį 9:2 ir pranašumą išsaugojo iki kėlinio pabaigos – 22:14. Antrajame ketvirtyje Šakių komanda turėjo dviženklę persvarą (29:18), tačiau per kelias minutes iš jos teliko 3 taškai – 31:28. Nors sėkminga atkarpa trečiojo kėlinio pradžioje leido „Vyčiui“ vėl atitrūkti (44:33), „Lietkabelis-2“ ėmė gelbėtis.

Ketvirtajame kėlinyje „Vyčiui“ varžovai gerokai patampė nervus: po kelių tikslių Simono Slivkos metimų ėmė kvėpuoti šakiškiams į nugaras (52:55), o likus kiek daugiau nei 2 minutėms Tadas Buinauskas išlygino rezultatą – 61:61. Gediminas Žalalis išvedė „Lietkabelį-2“ į priekį (63:61), bet netrukus taiklų metimą iš po krepšio pataikė Karolis Brusokas – 63:63. Liko minutė, komandoms sunkiai sekėsi rengti atakas, tačiau labai svarbiu momentu (kai švieslentėje degė 18 sekundžių) tritaškį smeigė Dominykas Domarkas. Šeimininkai nesugebėjo išsigelbėti, buvo priversti prasižengti ir baudų mesti stojo Paulius Beliavičius, abi jas realizavęs. Pergalę 68:63 iškovojo „Vytis“.

„Vytis“: M.Užupis 15 (8 atk. kam.), D.Domarkas 14, P.Beliavičius ir T.Tamošiūnas – po 11, K.Brusokas 8 (11 atk. kam.), M.Pacevičius 4.

„Lietkabelis-2“: G.Žalalis 21, D.Marcinkevičius 14, S.Slivka 13, T.Buinauskas 6, G.Butkus 4.