Trisdešimtą pralaimėjimą šešiasdešimt antrose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantis Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (55 tšk.) klubas.

Pirmadienį Niujorko ledo ritulininkai išvykoje 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) turėjo pripažinti absoliučia NHL pirmenybių lydere tapusios Otavos "Senators" (82 tšk.) komandos pranašumą.

Lietuvis per 14 minučių nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

Įvarčius svečiams pelnė Ericas Lindrosas (Erikas Lindrosas) ir rusas Aleksejus Kovaliovas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo čekai Radekas Bonkas ir Martinas Havlatas bei Mike`as Fisheris (Maikas Fišeris).

Dvidešimt trečią pralaimėjimą šešiasdešimt pirmose rungtynėse patyrė Pietryčių divizione pirmaujanti Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" (66 tšk.) ekipa, pirmadienį svečiuose 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) nusileidusi antrąją poziciją divizione užimantiems Tampos Bay "Lightning" ledo ritulininkams.

Šiame mače lietuvis žaidė 14 minučių ir 41 sekundę bei nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus.

Vienintelio įvarčio autorius "Capitals" gretose - čekas Robertas Langas, o nugalėtojams įvarčius pelnė Danas Boyle`as (Denas Boilas), švedas Fredrikas Modinas ir čekas Vaclavas Prospalas.

Kitų pirmadienio NHL mačų rezultatai:

Sent Lujo "Blues" - Kalgario "Flames" 5:3Atlantos "Thrashers" - Bafalo "Sabres" 4:3 (po pratęsimo)Nešvilio "Predators" - Bostono "Bruins" 5:1Čikagos "Blackhawks" - Kolorado "Avalanche" 4:5Los Andželo "Kings" - San Chosė "Sharks" 3:2Anahaimo "Mighty Ducks" - Niujorko "Islanders" 2:2 (po pratęsimo)