Abejas sekmadienį vykusias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynes laimėjo namuose žaidusios komandos.

22-ąją pergalę 39-osiose rungtynėse iškovojo ir į penktąją vietą Vakarų konferencijoje pakilo San Chosė "Sharks" (50 tšk.) klubas, savo aikštėje 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje Vakaruose esančią Vinipego "Jets" (37 tšk.) ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Bradas Richardsonas (10:09) ir Chrisas Tanevas (50:23), o svečių gretose pasižymėjo Evanderis Kane (31:22).

Septynioliktąją pergalę 37-osiose rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktąją vietą Vakarų konferencijoje pakilo Niujorko "Rangers" (36 tšk.) ledo ritulininkai, namuose 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėję aštuntojoje pozicijoje Vakaruose likusią Minesotos "Wild" (45 taškai) komandą.

Svečiai pirmavo po tikslaus Jasono Pominville'o (4:08) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Benoit'as Pouliot'as (16:08) išlygino rezultatą, o antrajame ir trečiajame kėliniuose įvarčius į svečių vartus mušė Carlas Hagelinas (31:26), Matsas Zuccarello (38:35) bei Chrisas Kreideris (52:46).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.