Dvidešimt ketvirtą rezultatyvų perdavimą 43-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį atliko Dainius Zubrus, o jo Vašingtono "Capitals" klubas svečiuose 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) nugalėjo Karolinos "Hurricanes" ekipą.

Po 18 minučių ir 15 sekundžių aikštėje praleidusio lietuvio perdavimo Aleksandras Siominas antrajame kėlinyje (31:28) pelnė pirmą iš dviejų savo įvarčių ir padvigubino svečių komandos persvarą - 2:0.

Be 24 rezultatyvių perdavimų, lietuvis Vašingtono klubui šiame sezone pelnė 16 įvarčių bei surinko 48 baudos minutes.

Dar du įvarčius nugalėtojams pelnė Chrisas Clarkas, vieną - Aleksandras Ovečkinas.

Šeimininkų gretose pasižymėjo Erikas Cole`as ir Ericas Staalas.

"Capitals" ledo ritulininkai su 47 taškais Rytų konferencijoje yra trylikti, o "Hurricanes" (55 tšk.) klubas užima šeštąją poziciją.