0

„New Jersey Devils“ komandos puolėjas Dainius Zubrus per Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionato rungtynes antradienį svečiuose su „Toronto Maple Leafs“ ekipa atliko rezultatyvų perdavimą.

„Devils“ šventė pergalę po pratęsimo 4:3 (2:1, 1:1, 0:1; 1:0). Tai buvo ketvirtoji „velnių“ pergalė iš eilės. Po D. Zubraus ir Antono Volčenkovo perdavimų 39-ąją min. pasižymėjo Aleksejus Ponikarovskis (3:2).

Svečiams įvarčius taip pat pelnė Petras Sykora (10 min.), Davidas Clarksonas (15), pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 1 min. 18 sek., įmušė Markas Fayne'as. „Maple Leafs“ gretose pasižymėjo Timas Connolly (15), Clarke'as MacArthuras (35) ir Philas Kesselas (60).

20 min. 13 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė. 33-ejų metų lietuvis per 59 rungtynes įmušė 15 įvarčių ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų.

„Devils“ komanda, po 59 rungtynių turinti 74 taškus, Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą. „Maple Leafs“ ekipa su 65 taškais po 60 mačų žengia aštunta.

Antradienio rungtynių rezultatai

„Toronto Maple Leafs“ - „New Jersey Devils“ 3:4, po pratęsimo (1:2, 1:1, 1:0; 0:1)

„Buffalo Sabres“ - „New York Islanders“ 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

„Pittsburgh Penguins“ - „New York Rangers“ 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

„Columbus Blue Jackets“ - „San Jose Sharks“ 6:3 (4:0, 1:2, 1:1)

„Winnipeg Jets“ - „Philadelphia Flyers“ 4:5, po pratęsimo (1:1, 2:2, 1:1; 0:1)

„Montreal Canadiens“ - „Dallas Stars“ 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

„Tampa Bay Lightning“ - „Anaheim Ducks“ 3:2 (2:0, 1:2, 0:0)

„Nashville Predators“ - „Vancouver Canucks“ 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

„Chicago Blackhawks“ - „Detroit Red Wings“ 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

„Calgary Flames“ - „Edmonton Oilers“ 1:6 (1:1, 0:4, 0:1)

„Phoenix Coyotes“ - „Los Angeles Kings“ 5:4, po bulitų (0:3, 3:1, 1:0; 0:0; 1:0).