SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Rygos „Barons/LMT“ klubas rezultatu 69:65 (30:16, 10:14, 10:19, 19:16) palaužė Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Rygos ekipa tvirtai į priekį išsiveržė jau po pirmojo kėlinuko (30:16), tačiau vėliau „Nevėžis“ atsigavo ir po truputėlį ėmė mažinti atotrūkį.

Po ilgosios pertraukos kėdainiečiai galiausiai išlygino rezultatą bei jį persvėrė savo naudai. Vis dėlto iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 5 minutėms „Barons/LMT“ komanda spurtavo 10:0 (67:57) ir lietuviai paskutinę minutę tik sušvelnino rezultatą.

Dainius Adomaitis per aikštelėje praleistas 32 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Giedrius Gustas aikštelėje praleido 34 minutes ir iš viso surinko 5 taškus (0/4 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo.

„Barons/LMT“ ekipa BBL lygoje yra iškovojusi 5 pergales ir patyrusi 7 pralaimėjimus. „Nevėžio“ sąskaitoje - 2 pergalės ir 11 nesėkmių. Lietuvos komanda pralaimėjo jau septintą kartą iš eilės.

„Barons/LMT“: D.Alexanderis 19 (11 atk. kam.), K.Berzinis 14 (7 atk. kam.), A.Škele 10 (6 rez. perd.).

„Nevėžis“: B.Veikalas ir V.Dapkus (7 atk. kam.) - po 12, A.Viskontas 11, P.Šakinis 9.