Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 6:0 sutriuškino „Wolfsburg“ futbolininkus.

Karimas Adeyemi 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0.

Sebastienas Halleris 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Donyellas Malenas 37-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir dar labiau padidino „Borussia“ pranašumą 3:0.

Jude’as Bellinghamas 54-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo 4:0.

K.Adeyemi 59-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir susitikimo rezultatas tapo jau net 5:0.

J.Bellinghamas rungtynių pabaigoje tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus, o „Borussia“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 6:0.