7
Rimantas Kaukėnas (nuotr. SCANPIX)

Dviejų lietuvių vedama Emilijos Redžio „Grissin Bon“ trečiadienį triumfavo Europos taurės rungtynėse. 39 metų Rimanto Kaukėno taiklus metimas paskutinę sekundę lėmė italų ekipos pergalę 69:68 prieš Liudvigsburgo MHP RIESEN krepšininkus.

7

Abi komandos iškovojo po 5 pergales, patyrė po 3 pralaimėjimus ir dalijasi antrąją vietą B grupėje. Abiem reikia dar vienos pergalės arba dar vieno Le Mano klubo pralaimėjimo, kad matematiškai užsitikrintų vietą kitame „Last 32” etape.

Pirmaujanti komanda dažnai keitėsi, nė vienai nepavyko susikrauti didesnės nei 6 taškų persvaros. Galiausiai Darjušui Lavrinovičiui ir Amadeo Della Valle pavyko aikštės šeimininkus truktelėti į priekį 66:58. Tačiau varžovai pelnė 8 taškus iš eilės ir likus žaisti tris sekundes išsiveržė į priekį 67:68.

Po minutės pertraukėlės iniciatyvos ėmėsi patyręs krepšinio vilkas R. Kaukėnas. Po Della Valle perdavimo gynėjas pataikė lemiamą pergalingą metimą „Grissin Bon“ komandai. Abu lietuviai pelnė kone pusę savo ekipos taškų – R. Kaukėno sąskaitoje 15, o D. Lavrinovičiaus – 14. Jie buvo rezutlatyviausi.