Keturioliktą pralaimėjimą 22-ose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė devintą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis dviejų lietuvių "BK Saldus" klubas, namuose 80:87 (17:24, 24:16, 27:17, 12:30) nusileidęs vienuoliktojoje pozicijoje esantiems "Latvijas Universitate" (6 pergalės ir 14 pralaimėjimų) krepšininkams.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidę Raimundas Danys ir Mindaugas Stašys pelnė atitinkamai 27 ir 14 taškų.

35 minutes (35:10) rungtyniavęs M.Danys pataikė 1 tritaškį iš 4, 7 dvitaškius iš 15 bei realizavo 10 baudų metimų iš 16. Be to jis po krepšiais atkovojo 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

27 minutes (27:07) aikštelėje praleidęs M.Stašys pataikė 1 tritaškį iš 3, visus 3 dvitaškius ir visus 5 baudų metimus, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir taip pat išnaudojo 5 pražangų limitą.

9 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Davis Paberzas, po 8 - Nauris Miezis ir Kristas Piterniekas.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Armandas Ošinis, 17 - Marcis Vitolas, 12 - Martinas Dargis.

Latvijos krepšinio pirmenybėse pirmauja visus penkis susitikimus laimėjęs Ramūno Butauto treniruojamas šalies čempionas Rygos VEF klubas, o Liepojos "Triobet" (13/8) komanda su Andriumi Mažučiu užima penktą vietą.