Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 5: 0 sutriuškino „Salernitana“ futbolininkus.

Šia pergale Milano klubas nutraukė ketverių iš eilės nelaimėtų mačų seriją Italijoje.

Rungtynėse Lautaro Martinezas 22-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Netrukus pastarasis dar du kartus iš eilės šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas jau tapo 3:0.

Edinas Džeko 64-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino šeimininkų pranašumą 4:0. Pastarasis vos po penkių minučių dar kartą atliktu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau 5:0.

Denzelis Dumfriesas 87-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Joaquinas Correa rungtynių pabaigoje atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Galiausiai teisėjo švilpukas paskelbė triuškinamą Milano ekipos pergalę.