Antradienį (07.08) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Klivlendo "Cavaliers" klube debiutavo trejų metų sutartį su Žydrūno Ilgausko ekipa pasirašęs naujokų biržos favoritas aštuoniolikmetis LeBronas Jamesas (Lebronas Džeismas).

Vasaros treniruočių stovyklos rungtynėse, kurias stebėjo daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų, Orlande "Cavaliers" krepšininkai 107:80 (31:15, 18:14, 25:27, 33:24) sutriuškino vietos "Magic" ekipą.

Gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis L. Jamesas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Ž. Ilgauskas vasaros treniruočių stovykloje nedalyvauja.

Sėkmingiausiai "Cavaliers" gretose žaidė po 15 taškų įmetę Darius Milesas (Darius Mailzas) ir Carlosas Boozeris (Karlosas Būzeris). 10 taškų - Jasono Kapono (Džeisono Kapono) sąskaitoje.

Klivlendo ekipos gretose 8 minutes žaidė bei 4 taškus pelnė latvis Kristapas Valteris.

Aikštelės šeimininkų komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Keithas Bogansas (24 tšk.), Reece`as Gainesas (16 tšk.), Altonas Fordas (13 tšk.) ir Brittonas Johnsonas (10 taškų).